Léčba rakoviny močového měchýře 02

Lekce 2 | 3 comments

MUDr. Jana Katolická, Ph.D.

Primářka Onkologicko-chirurgického oddělení FN u sv. Anny, Brno

Video se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


Video se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož lekce ještě není otevřena. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

ADRESA NENALEZENA

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


DOKONČETE PROSÍM REGISTRACI

Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz  pro potvrzení registrace, který jsme vám poslali emailem poté, co jste zadali a odeslali svou emailovou adresu v registračním formuláři.

Podívejte se na další video paní primářky Katolické na téma léčba rakoviny močového měchýře.

Důležité

Pro specializovanou péči o pacienty s rakovinou je k dispozici síť tzv. komplexních onkologických center. Více se dozvíte na webové stránce Linkos po kliknutí na tento odkaz.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

3 Comments

  1. Anonym

    Maňas. Zatím jsem se dostal do druhé lekce třetí část a musím se přiznat, že jsem si spoustu starostí a hlavně dezinformací připouštěl naprosto zbytečně. Díky! Díky Vám!

  2. Ladislav

    Všechno úplné nádherně a podrobně vysvětleno,škoda že jsem to neměl možnost shlédnout před lety kdy jsem podstoupil zákrok,možná mohlo být všechno jinak,ale i tak vám moc děkuji,myslím že by tyto informace uvítala spousta lidí,kdyby věděli o tomto webu.Děkuji.

  3. Anonym

    Hezký vysvětleno ,já už jdu na operaci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE