Spusťte si kurz zdarma

Registrace | 4 comments

Postup registrace je velmi jednoduchý, instrukce máte dole v modrém poli. O svou emailovou adresu se nemusíte obávat. Budeme s ní zacházet dle zákona (GDPR) a v každém emailu, který Vám po registraci pošleme bude odkaz, na kterém můžete ihned svou registraci zrušit. Bližší informace o ochraně Vašich údajů naleznete kliknutím na odpovídající odkaz v zápatí každé stránky tohoto webu.

Vložte svou emailovou adresu do následujícího formuláře, potvrďte souhlas kliknutím na políčko a klikněte na tlačítko „Spustit kurz zdarma“.

(odkaz).

S Vaší údaji budeme nakládat dle zákona a požadavků GDPR. Více informací o ochraně Vašeho soukromí naleznete v zásadách na ochranu osobních údajů. Vaši registraci budete moci zrušit kliknutím na odpovídající odkaz, který vám pošleme v každém emailu po dokončení vaší registrace.

Na vaši adresu odešleme emaily, které vás budou, společně s obsahem webových stránek, provázet kurzem. Těchto emailů je v této chvíli 14, časem se může toto množství změnit s tím, jak kurz optimalizujeme. Kromě toho vás budeme informovat pokaždé, když přidáme nějaký obsah nebo zkrátka v případech, kdy je nutné vás upozornit na novinky v léčbě rakoviny močového měchýře. 

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

4 Comments

 1. RaMM

  Děkujeme za ocenění a držíme palce!

 2. KAREL

  Děkuji za Vaše videa,děláte neuvěřitelnou činnost pro nás,nelékaře,sám se léčím s ca prostaty,sleduji rakovinaprostaty.org,močák je blízko,takže rád studuji i Vaše videa,škoda že tyto relace neexistovaly dříve

 3. Anonym

  Moc děkuji,je to velmi dobře vysvětleno.

 4. Ivana

  Dobrý den,
  děkuji za informace. Strejda se léčí už několik let. Všude s ním chodím a tak hledám informace často. Dosud jsem moc přesných informací pro pacienty nenalezla, proto jsem moc ráda za Vaši práci! Konečně je zde místo, kde člověk najde srozumitelné odpovědi a vysvětlení. Děkuji Ivana

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE