Výživová doporučení 10

Lekce 14 | 2 comments

MUDr. Viktor Maňásek

Primář onkologického oddělení Nemocnice Nový Jičín, a.s., Komplexní onkologické centrum

Video se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


Video se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož lekce ještě není otevřena. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

ADRESA NENALEZENA

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


DOKONČETE PROSÍM REGISTRACI

Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz  pro potvrzení registrace, který jsme vám poslali emailem poté, co jste zadali a odeslali svou emailovou adresu v registračním formuláři.

Podívejte se na další video pana primáře Maňáska na téma výživa při onemocnění rakovinou močového měchýře.

Rakovina močového měchýře • Výživová doporučení 10 • linkos

Důležité

Jako další zdroj informací dopručujeme webové stránky Linkos České onkologické společnosti, které si otevřete kliknutím na tento odkaz.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

2 Comments

 1. Marek

  Je to velmi dobrý počin, který ocení všichni tápající v informacích nahodile získaných z tisku nebo z druhé ruky. Informace v jednotlivých dílech lekcí jsou podány srozumitelně a v logické posloupnosti.
  Určitě přinesou pacientům i jejich okolí potřebnou jistotu a klid v průběhu léčby.
  Obrovskou výhodu vidím v tom, že k jednotlivým dílům lekcí se lze opakovaně vracet a podané informace
  si zažít a ujasnit.
  Informace, které jsou poskytované ošetřujícím lékařem ( mohu říci v mém případě, ochotně, široce
  citlivě a i opakovaně s pochopením pro mou situaci) , bohužel nelze tak úplně vstřebat.
  Díky .

 2. R

  Kdyby tyto stránky byly již před třemi lety,kdy mi zjistili rakovinu močového měchýře,tak bych byl v obraze a mnohem klidnější.
  Děláte pro všechny “spolubojovníky” skvělou práci.
  Velké díky.
  Ruda 52 let

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE