Odborný obsah pro vás připravili

Prof. MUDr. Jindřich Fínek, Ph.D., MHA - Rakovina močového měchýře

O ONEMOCNĚNÍ

Prof. MUDr. Jindřich Fínek, Ph.D., MHA

Přednosta Onkologické a radioterapeutické kliniky FN v Plzni, Děkan Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, Místopředseda České onkologické společnosti

Je špičkovým odborníkem v oboru onkologie a vyhledávaným přednášejícím na odborných konferencích. Věnuje se též osvětě a vzdělávání budoucích onkologů a pacientů.

Rakovina močového měchýře • O nás • prim katolicka

O LÉČBĚ

Prim. MUDr. Jana Katolická, Ph.D.

Primářka Onkologicko-chirurgického oddělené FN u sv. Anny v Brně

Pracuje jako primářka onkologického oddělní FN U Svaté Anny v Brně. Léčbě nádorů v urogenitálním traktu se věnuje více než 20 let. V rámci mezioborového přístupu při léčbě pacientů s karcinomem močového měchýře úzce spolupracuje s urology.

Prim. MUDr. Jana Katolická, Ph.D. - Rakovina močového měchýře
Prim. MUDr. Michaela Matoušková - Rakovina močového měchýře

PŘED LÉČBOU

Prim. MUDr. Michaela Matoušková

Urocentrum Praha, Onkologická klinika 1. LF UK a FTN, Praha

Paní primářka je vedoucím lékařem významného ambulantního centra, které se zaobírá diagnostikou i léčbou urologických a uroonkologických onemocnění. Pracoviště má statut komplexniho uroonkologickeho centra. Na uroonkologii se specializuje již více než 20 let. Zabývá se jak diagnostikou, tak komplexní léčbou uroonkologických onemocnění, což znamená od léčby chirurgické až po systémovou.

Rakovina močového měchýře • O nás • mudr manasek

VÝŽIVA A ŽIVOTNÍ STYL

MUDr. Viktor Maňásek

Primář onkologického oddělení Nemocnice Nový Jičín, a.s., Komplexní onkologické centrum

Primář onkolického oddělení, který je též odborníkem v oboru onkologie a dále se věnuje otázce výživy u onkologických pacientů.

MUDr. Viktor Maňásek - Rakovina močového měchýře
Mgr. Alexandra Škrobánková - Rakovina močového měchýře

RADY PSYCHOLOŽKY

Mgr. Alexandra Škrobánková

Psycholožka, Psychodiagnostická a psychoterapeutická péče poskytovaná dospělým, Oddělění klinické psychologie (Hemato-onkologická klinika) Fakultní nemocnice Olomouc

Paní magistra pracuje na Hematoonkologické klinice FN a LF UP Olomouc jako klinický psycholog. Dlouhodobě se věnuje práci s onkologicky nemocnými a jejich blízkými. Je předsedkyní Psychoonkologické sekce ČOS ČLS JEP, v rámci které je součástí týmu internetové poradny na www.linkos.cz.

Edukační projekt “RaMM” vznikl s cílem zlepšit informovanost pacientů o moderní léčbě rakoviny močového měchýře a tím zlepšit i průběh a výsledky jejich léčby. Odborný obsah projektu je tvořen pouze lékaři.

Nezávislost je podpořena i tím, že v tomto projektu jsme se vyhnuli doporučení jakýchkoli produktů. Toto vždy zůstává na Vašem ošetřujícím lékaři. Návrh struktury projektu, jeho technický vývoj a provoz má na starosti firma Daryl Business Multimedia. Kontakt naleznete na stránce Podmínky používání a ochrana osobních údajů.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

2 Comments

  1. Anonym

    Dobrý den…tato problematika je zde moc odborně a srozumitelně objasněna,a za to Vám všem tvůrcům tohoto webu a zúčastněným odborníkům moc děkuji.Bambino.

  2. Supr

    Váš projekt je vynikající. Všechny důležité informace na jednom místě. Děkuji.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE