Technická podpora

Nezařazené | 0 comments

Tento web je vytvořen tak, abyste si jej mohli bez problémů prohlížet na nejrůznějších zařízeních, včetně PC, notebooků, telefonů a tabletů.

Obsah emailů a vlastních stránek vás vždy navede k dalšímu správnému kroku. Většinou tedy stačí číst texty a upozornění, která se případně objevují. V následujícím textu najdete vysvětlení nejčastějších dotazů, které se týkají technického provozu stránek.

1. Při přehrávání se video chvílemi zastavuje

Toto je nejčastěji způsobeno pomalým připojením k internetu. I když jsme videa navrhli tak, aby vystačila s co nejpomalejším připojením, může se stát, že rychlost Vašeho internetu není v dané chvíli dostačující. Zkuste si videa prohlédnout v jiný čas nebo s připojením od jiného poskytovatele. Pokud si například prohlížíte videa v práci, zkuste to doma.

2. Stránky se nezobrazují správně

Pokud máte jiný problém se zobrazováním stránek, je pravděpodobné, že Váš prohlížeč (Internet Explorer, Chrome, nebo jiný, který používáte) není zrovna v nejlepší kondici. Zkuste použít jiný, nebo ke stránkám přistoupit z jiného zařízení. Často také pomůže vymazat tzv. cache prohlížeče, pokud víte jak na to. 

3. Registrace

Pokud na nějakém zařízení (počítač, tablet, mobil) odešlete v registračním formuláři Vaši emailovou adresu, na odkaz s potvrzením registrace v naší následné emailové zprávě klikněte na stejném zařízení. Tím registraci dokončíte a zároveň se k webu přihlásíte. Pokud si poté chcete prohlížet videa i na jiném počítači či mobilu, stačí již do políčka, které se Vám zobrazí místo videa vložit vaši registrovanou emailovou adresu. Tím se přihlásíte k webu i na libovolném dalším zařízení.

4. Kontaktní formulář

Pokud si stále nevíte rady, pošlete nám zprávu pomocí formuláře dole. Popište, prosím, svůj technický problém co nejpřesněji.  Neposílejte nám dotazy týkající se zdravotního stavu. Zprávy z tohoto formuláře čtete pouze technická podpora. 

5 + 1 =

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

0 Comments

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE