Psychologická podpora pro pacienty a blízké 01

Lekce 1 | 2 comments

Mgr. Alexandra Škrobánková

Psycholožka, Psychodiagnostická a psychoterapeutická péče poskytovaná dospělým, Oddělění klinické psychologie (Hemato-onkologická klinika) Fakultní nemocnice Olomouc

Video se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


Video se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož lekce ještě není otevřena. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

ADRESA NENALEZENA

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


DOKONČETE PROSÍM REGISTRACI

Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz  pro potvrzení registrace, který jsme vám poslali emailem poté, co jste zadali a odeslali svou emailovou adresu v registračním formuláři.

Ve videu se vám představí paní magistra Škrobánková s prvními informacemi a doporučeními pro pacienty s onemocněním rakovinou močového měchýře z pohledu psycholožky. Ve svém seriálu nezapomene ani na rady pro rodinu a blízké.

Toto je poslední video lekce a proto se nezobrazuje tlačítko “Další video”. Toto pravidlo zachováme ve všech lekcích. Nyní prosím počkejte na další email s dalšími informacemi.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

2 Comments

  1. Jitka

    děkuji mockrát

  2. Anonym

    Dobrý den,právě jsem se dodíval na první lekci.Samozřejmě tak jako spousta dalších uživatelu Vašeho vebu i já jsem velmi pilně vyhledával informace všude možně a pak jsem zcela náhodně objevil Vaše stránky.Teď mám veškeré informace velmi pěkně a přehledně uspořádané a okamžitě dostupné. Za měsíc mám termín a určite se budu na Vaše stránky dívat s velkým zájmem a budu sledovat co mně čeká v průběhu léčby.
    Moc děkuji za Vaše poučná videa a přeji Vám hodně zdaru ve Vaši práci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE