Psychologická podpora pro pacienty a blízké 09

Lekce 11 | 1 comment

Mgr. Alexandra Škrobánková

Psycholožka, Psychodiagnostická a psychoterapeutická péče poskytovaná dospělým, Oddělění klinické psychologie (Hemato-onkologická klinika) Fakultní nemocnice Olomouc

Video se nezobrazuje

Video na této stránce je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro zobrazení videa se, prosím, přihlašte. Vložte svou emailovou adresu do políčka dole a odešlete kliknutím na tlačítko “Přihlásit se”. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


Video se nezobrazuje

Video na této stránce se nezobrazuje, jelikož lekce ještě není otevřena. Počkejte, prosím, na emailovou zprávu, ve které vás ke sledování videa pozveme. Děkujeme za trpělivost.

ADRESA NENALEZENA

Vaši emailovou adresu jsme v databázi registrovaných uživatelů nenašli. Možná došlo k překlepu nebo jste zadali nesprávnou adresu. Zkuste to prosím znovu. Pokud nejste registrováni a máte o to zájem, KLIKNĚTE SEM. Aktuálně je registrace otevřena a je zdarma.


DOKONČETE PROSÍM REGISTRACI

Vaše registrace ještě není dokončena. Klikněte prosím na odkaz  pro potvrzení registrace, který jsme vám poslali emailem poté, co jste zadali a odeslali svou emailovou adresu v registračním formuláři.

Podívejte se na další video paní magistry Škrobánkové s informacemi a doporučeními z pohledu psycholožky.

Napište nám

Děkujeme za otázky a komentáře, které nám píšete dolů, pod články. Všechny čteme a pokud jde o zajímavou otázku, která není v kurzu zodpovězena, buď na ni odpovíme v komentáři nebo natočíme nové video a zařadíme do lekcí. Všechny komentáře podléhají před zobrazením na stránkách schválení moderátorem. V komentáři prosím nepoužívejte osobní údaje. Jako jméno můžete zvolit přezdívku nebo můžete políčko nechat prázdné.

1 Comment

  1. Anonym

    Jana (ing.)
    Obdivuji Vaši obětavost směrovanou k osvětě pacientů, kteří “tonou v nevědomosti” , případně mají kusé a mnohdy neobjektivní a nesprávné informace. Vaše vyčerpávající informace jsou úžasnou psychotherapií pro všechny postižené problémy s močovým měchýřem. Moc a moc díky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VAŠE NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE